Bmw 120D 2008

1 EUR

6 200 EUR

Shitet nga: Elton 09 Qer 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

📂Vendodhja:👉🏻 Durres
📂Marka: Bmw 120D
📂Fuqia motorrike:👉🏻 2.0
📂Lloji i kambios:👉🏻 automatik
📂Karburanti:👉🏻 nafte
📂Viti prodhimit:👉🏻2008
📂Kilometrat:👉🏻198.000
📂Cmimi:👉🏻 I diskutueshem
📂Nr kontaktit:👉🏻0692670829
📂 Pershkrimi : shes bmw 120 nafte , automatik , tapiceri gjysem lekure , baxho , full options . Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike . Letrat deri ne dhjetor 2020
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione