Publikuar: Jan 20 2023 11:33

2011 BMW X5 30D EURO 5 8G PRODHIM EUROPIAN

EUR

Publikuar: Jan 20 11:33
Shikime: 1852
BMW X5 30D X-DRIVE,PRODHIM EUROPE,2993CC(PA TAKS LLUKSI),NGJYRE GRI PERLATO ME REFLEKSE ME TAPICERI NGJYRE VISHNJE LEKURE.ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DERI NE NENTOR 2023,170 000 KM ORIGJINALE,KOLAUDIM DERI NE NENTOR 2024.MJETI PERMBAN DISA LLOJE EKSTRASH'' SI PSH:EURO 5 KAMBIO AUTOMATIKE 8 MARSHE SHUM EKONOMIKE,TIMON ELEKTRIK( SHUM I LEHTE)NAVIGATOR MULTIFUNKSIONAL ME 6CD+AUX+DVD+BLUETOOTH,TELEFON,KLIMA AUTOMATIKE DIXHITALE,SERDILJE ME NDROHJE,SENSOR PARKIMI PARA-MBRAPA,SISTEM NDRIÇIMI FULL LED ORIGJINAL I FABRIKES,DAY LIGHT,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL,PERDE ORIGJINALE,PILOT AUTOMATIK,INTERIOR LED,KILOMETRAZH QE SHFAQET NE XHAM,KOMPLET PANORAMA,SHKALLE ANESORE,DISQE ALUMINI 20 MODEL M50D ME GOMA TE REJA(GENERAL GT PLUS)TE SAPO VENA ETJ...MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE DHE NUK KA NEVOJ PER ASNJE LLOJ SHERBIMI,(ASNJE DIFEKT)TE GJITHA SHERBIMET E BERA ME FATURA,E 'MBAJTUR MJAFT MIR NGA NJE PERSON,,MUNDESI NDERRIMI ME FUORISTRAD ME TE RE
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1852
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692856555

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione