Publikuar: Tet 07 2022 09:11

bmw okazion

EUR

EUR
Publikuar: Tet 07 09:11
Shikime: 7
Bmw seria 5
Viti 1999
motorr 3.0 nafte 6pistona
tapiceri bezh lekure
goma te reja me disqe 17inch
xhama elektrik te 4
kondicioner para mbrapa
drita led tgjata tshkurta
shum e paster si nga mrena dhe nga jasht cdo sherbim i ber
Shitet ose ndrohet cmimi : 1.700 i diskutushem
Nr 0694568900
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694568900

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione