Kerkoj nje makin te vogel deri ne 60000lek

Blihet nga: Askend 24 Mar 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Store
Komuna
Tiranë
Kerkoj te ble nje makine deri ne 600 mij lek (gjashtëqind mijë lek) te jete me letra te regullta, te jete edhe me 2 dyer ska problem sido te jet, te jete ekonomike dhe e mbajtur, cfardolloj marke te jet me kontaktoni.. Ne email address (askend56@gmail.com) ose ne nr e tel 0684298123 ose ne watsup ose viber. Faleminderit
Askend
Leaflet
Në fillim