blej makine a clase

1 500 EUR

Blihet nga: 🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪 06 Shk 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
a clase te jete me kambjo automatike, me naft. ne gjendje te mire meksnike e xhenerike e paster si makine. per me shumë informacion na kontaktoni ne what's up dhe viber
00355686454666
🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪
00355686454666
Në fillim