Blej makina

0 LEK

Blihet nga: Preng Gjoka 28 Maj 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Blej makina per pjese kembimi po ashtu dhe per per skrap tegjitha llojet cmimi ikenacshem
Preng Gjoka
00355686900778
Leaflet
Në fillim