Publikuar: Nën 20 2022 09:07

okazion

Publikuar: Nën 20 09:07
Shikime: 7
Makina eshte e modifikuar si duket ne pamje vizuale ka kuaj fuqi te shtuara ne centraline ,filter ajri sportiv,marmitat e modifikuar nga kolektori shkarkos e deri ne daljen perfundimtare Disqe: R 18 me vlere 500 euro gomat e reja dhe sherbimet te gjitha te bera ne kohe ,Impjanti i gazit lovado 1200 euro makina eshte e bere ne greqi ,Letrat i ka te paguara koualidimin per 2 vjet
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682391411
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione