Publikuar: Mar 22 2023 08:31

S4 130.000KM

EUR

Publikuar: Mar 22 08:31
Shikime: 2260
🚘 Audi S4 Fabrike
🚘 Viti Prodhimit 2011
🚘 3.0 Benzine pa taks luksi
🚘 130.000km origjinale
🚘 333 HP
🚘Pranon impjant gazi
🚘Taksa kualidim dhe suguracion deri ne dhjetor 2023
🚘 Disqe 19 inch goma michelin pilot sport
🚘 Marmitat me zhurem dhe plasje salloni i kuq me te zi shum i bukur dhe i paster makina eshte importuar nga amerika sapo targuar targa me zgjedhje vaji filtra te sapo nderruara , vetem shitet
☎️0694554466

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2260
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694554466

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione