Published: Korr 30 2018 02:56

Audi a7 look RS7

EUR

Published: Korr 30 02:56
Views: 86
Makina eshte e sapoardhur pa dogane,motorr 3.0 nafte, quattro, kambio automatike, viti prodhimit 2011, navigator, komanda ne timon, klima bizonale para/mbrapa, sallon lekure, ngrohje+ftohje sedilesh, pilot automat, xhama elektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, mbyllje qendrore, larje feneresh, dy celesa me pult,keyless go, ndezje me start, abs, esp, drita xenon+led,cd/aux/dv,bluetooth,tel,2xkarte memorie, marshe ne timon, marmita sportive . E vecant ne llojin e saj. tel +355699125930
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
86
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0699125930

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information