Publikuar: Jan 29 2023 05:23

AUTO_XHONI22

EUR

Publikuar: Jan 29 05:23
Shikime: 1486
⏺Shitet: Audi
📂Modeli: Q7
📂Viti: /09/2012
📂Transmetuesi: Automatic
📂Karburanti: Nafte
📂Qyteti: Vlore
📂Fuqia motorrike: 3.0 pa taks luksi
📂Kilometrat: 256'mij me drejt kontrolli
📂Opsionet shtese: Makina esht full
Panoram, Ngrohje/ftohje sendilet, Blind sport dhe shum opsione t tjr
Makina disponon dy pal disqe-goma
Gjendja 10/10

📂Cmimi: (14900€) i diskutushm

📂Numer kontakti: 📞0696728666
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1486
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696720666

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione