Publikuar: Qer 24 2017 03:04

AUDI Q7 S line OKAZION

EUR

Publikuar: Qer 24 03:04
Shikime: 24
AUDI Q7 S line ME MOTOR V6 TURBO 3.0L. MAKINA ESHTE VITPRODHIM I 2008 DHE KA DAL NE QARKULLIM NE 2010. LOOK S line PARAKOLP I PAREM I MBRAPEM ME INOX. MASKARINO E ZEZE. MAKINA ESHTE FULL OPTIONAL DHE KA VETEM 175000 KM ORIGJINALE. SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA + KAMERA PARKIMI MBRAPA. TAPICERI E ZEZE. SEDILJE GJYSEM LEKUR GJYSEM KAMOSH ME LOGON S line TE STAMPUAR. SEDILJE TE LEVIZSHME ME BUTONA. NE GJENDJE PERFEKTE E GJITH TAPICERIA. SEDILJET E PARA ME NGROHJE. TIMONI S line ME BUTONA DHE I LEVISSHEM. MARSHET + - NE TIMON. NAVI. TV. KARIKATOR ME 6 CD. OPSION NDEZJE START-STOP. PEDALET S line SPORTIVE. FENERET BIXENON OPTION AUTO. SENSOR SHIU GOMINAT E REJA. TAVAN PANORAMIK DHE NE PJESEN E BAGAZHIT. TE DY TAVANET E HAPSHEM. PASQYRA ME REZISTENCE DHE TE PALOSSHME. XHAMAT E MBRAPEM 50% TE ERRET. SENSOR SHIU FSHIRESET E SAPO VENDOSURA OPSION AUTO. HAPJE MBYLLJE BAGAZHI ME BUTON. BUTON PER ULJEN E BAGAZHIT NESE DUHEN FUTUR NGARKESA TE RRENDA. JASTEK AJRI. PESE OPSJONE TE NDRYSHME ULJE NGRITJE SIPAS TERRENIT. KLIMA ME DY ZONA. DISQE 20 ORIGJINAL SHUM TE BUKUR DHE TE VECANT. GOMA 100% TE REJA TE SAPO VENDOSURA. GOME REZERVE KOMPRESOR AJRI TE GJITHA PAISJET PER TE NDRYSHUAR NJE GOME. MAKINA NUK KA ASNJE TE GERVISHUR. GJENDJA MOTORIKE PERFEKTE TE GJITHA SHERBIMET E SAPO KRYERA. GJENDJA XHENERIKE PERFEKTE. MAKINA ESHTE E GATESHME PER CDO LLOJ PROVE MUNDESI NDERRIMI ME MAKINE BENZINE. CL. S. PORSHE. X5. X6. +- DIFERENCEN. WHATSAPP.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
24
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682054568

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione