Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 31 2023 08:59

AUDI Q7 PREMIUM PLUS (S-Line) ,NAVI+BLIND SPOT+START/STOP

EUR

Publikuar: Mar 31 08:59
Shikime: 2465
✅ Marka : Audi Q7 PREMIUM PLUS (S-Line)
✅ Motorr : 3.0 TFSI
✅ Lenda djegese: Benzine
✅ Viti : 2011
✅ Kambjo : Automatike
✅ Km : 173.591 km (me garanci)
✅ Ngjyra : E Bardhe

⬇️ Opsionet shtese:

🔎 Kambjo Automatike, Klimatronik,
🔎ABS/EPC/AIRBAG, Sallon lëkure origjinal,
🔎 Bluetooth+Radio CD BOSE surround system/Tel+Drita Xenon,Drita LED para/mbrapa,
🔎 Start/Stop pa celes+Kamera +Blind Spot
🔎 Sendile komanda elektrike(Ngrohje+Ftohje) Pasqyra komanda elektrike+Xhama komanda elektrike+Mbyllje qëndrore pult+Keyless entry,
🔎 Disqe alumini 19”+Tavan panaromic +Kompjuter bordi+ Cruise control+7 Vende
📍Adresa; Babos, autostrada Tirane-Durres, km 10 —> Perballe City Park

📞 00355697207279 => Gati per targa.
Përshkrimi i linkut

AUTO_BABOS

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Tr-Dr km10 Perballe City Park,Vore Tregoje në hartë

00355697207279

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
2465
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355697207279

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione