AUDI Q7 4.2 S-LINE FABRIKE "SUPER FULL OPSION"

9 900 EUR

Shitet nga: audi Dje 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q7
MUNDESI NDRRIMI
AUDI Q7 S-Line Quattro
Viti 2008
Kambio automatike dhe marsha ne timon F1
Ngjyra gri e erret prej fabrikes
Motorri 4.2 naft
Makina eshte versioni me full e bere me porosi
Opsionet:
-Feneret Led
-Xenon/Bixenon intelligent kthehen sipas timonit
-Stopat Led
-Tavani komplet xham
-Sensor parkimi para-mbrapa
-Kamera parkimi
-Sendile me memorie
-Sendile me ngrohje
-Sendile me ftohje
-Navi i madh
-Me letra te paguaa
- KABRIO E KUQE
- PILOT AUTOMATIK
- TAPICERIA SHUM E PASTER
- KLIMA
- TIMONI ME NGRITJE-ULJE
- SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
- 4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)
- AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
- XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
-MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
- I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
-SHERBIME TE SAPOBERA
-Bluetooth audio and speaker
- Klima me dy zona para,mbrapa
-Disqe origjinal S-Line
-Goma akull te reja
-Timoni elektrik me levizje
-eco fuel
Makina ka cdo lloj opsioni te mundshem te ketij tipi
Eshte S-Line fabrike komplet jo e modifikuar
CMIMI: 9.900€
TEL: 0688176167
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione