Publikuar: Pri 08 2021 04:14

Shitet urgjent q7 s line supercharget super full

EUR

EUR
Publikuar: Pri 08 04:14
Shikime: 1
Makin e rrall super full dhe e shpejt s line 3mish supercharch turbo pa takse llukssi tavan xhami komplet sedile me ngrohje dhe ftohje elektrike para dhe mbrapa timon me levizje elektrike xhama te zi origjinal si dhe perde origjinale drita led si brenda dhe jasht 7 vendeshe lekur shum e mbajtur me jastek ajri pasqyra me palosje dhe sensor parakalimi disqe 20 inc klima 4 zonat tel aux sensor dhe kamera sedile me fryrje aparat fryrje gomash sensor shiu dhe dritash timon me ngroje start stop etj makina eshte shume e paster pa punuar ketu ju lutem vetem sms faleminderit
Cmimi i pa diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682326546

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione