Publikuar: Jan 16 2022 01:14

OKAZION Audi Q5 2.0 2012 127.000km ORIGJINALE

EUR

Publikuar: Jan 16 01:14
Shikime: 24

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

🚘 Marka: Audi🚘
⚙ Modeli: Q5 2.0 Quattro ⚙
📆 Viti: 2012 📆
🕹 Transmisioni: Automatike🕹
⛽ Karburanti: Benzine (Behet 100% me Gas)⛽
🏁 Kilometra: 127.000 km Origjinale🏁
💰 Cmimi: 12.900 (Dogana eshte e paguar) 💰
📱 Kontakt: 0693889353 / 0698421208 📱
🌍 Vendndodhja: Tirane 🌍
ℹ Informacion shtesë:
1. Makina eshte ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga Kanadaja me Dogane TE PAGUAR.
2.  Makina disponon tapiceri ngjyre te zeze ne gjendje perfekte 10/10.
3. Tavan xhami Full Panorame
4. Bagazhi me Hapje / Mbyllje
5. Fenere Full Matrix
6. Sendilie Elektrike me Memorie dhe Ngrohje
7. Goma Continental te reja
8. Cruise Control
9. Pasqyra elektrike me palosje
10. Xhama te zinj origjinale
11. Bluetooth / Aux / CD / TEL
nëse ky njoftim prish Rregullat e reklamimit ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione