Publikuar: Nën 03 2022 01:39

Audi Q5 S

EUR

Publikuar: Nën 03 01:39
Shikime: 57
✅Audi Q5 S-line
✅Quattro
✅Viti 2013
✅3.0 TDI ( pa taks luksi)
✅Full panorama
✅Drita mjegulle, Fenere, Stopa, Led, Xenon, Bixenon, Pilot
automatik, Kompjuter bordi, Pasqyra palosje elekrike, Ngrohje
✅Goma te reja
✅Xhama te zinj origjinal
✅Navigator
✅Sallon full S-line lekure + cope
✅Sedilje me memorie dhe ngrohje
✅Klima tronic 2 zona
✅Limitator shpejtesie
✅Sensor parkimi
✅Butona ne timon
✅Marsha F1
✅KM 209683
✅Me dogane te paguar
✅Me letra te paguara
✅Cmimi i diskutueshem
Cel: 0688333303
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
57
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688333303

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione