Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 29 2022 08:44

AUDI Q5 (S-LINE),2012,FULL! (KAMERA+NAVI+START/STOP)

EUR

Publikuar: Korr 29 08:44
Shikime: 3928
✅ Marka : Audi Q5 PREMIUM PLUS (S-Line)
✅ Motorr : 3.2 L
✅ Lenda djegese: Benzine
✅ Viti : 2012
✅ Kambjo : Automatike
✅ Km : 229.181 km (me garanci)
✅ Ngjyra : Gri (Qeramik 3 vjecare)

⬇️ Opsionet shtese:

🔎 Kambjo Automatike, Klimatronik,
🔎ABS/EPC/AIRBAG, Sallon lëkure origjinal,
🔎 Bluetooth+Radio CD/Tel+Drita Xenon,Drita LED para/mbrapa,
🔎 Xhama te zinj orginal+Start/Stop+Kamera
🔎 Sendile komanda elektrike+Pasqyra komanda elektrike+Xhama komanda elektrike+Mbyllje qëndrore pult+Keyless entry,
🔎 Disqe alumini 19”+Tavan panaromic+Kompjuter bordi+ Cruise control,
📍Adresa; Babos, autostrada Tirane-Durres, km 10 —> Perballe City Park

📞 00355697207279 => Gati per targa.
Përshkrimi i linkut

AUTO_BABOS

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Tr-Dr km10 Perballe City Park,Vore Tregoje në hartë

00355697207279

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione