Publikuar: Qer 06 2022 09:49

AUDI Q5 2012

EUR

Publikuar: Qer 06 09:49
Shikime: 3401
Audi Q5 2012 ‼️

•Me 191 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.
•Fenera Me Lupa Bi-xenon Qe Kthehen Sipas Timonit
•Sendilje me ngrohje dhe memorie
•Disqe 20 me sensor,Gomat e reja
•Kompjuter Bordi
•Navi,Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Klima Dixhitale Bi-zonale⁣
•Timon multifunksional
•Interiori Lekure origjinale Bezh
•Sensor Shiu-Drite.⁣
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj mbrapa
•Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult

📂 .Makina eshte ne gjendje Perfekte shume e paster si nga brenda edhe nga jasht, nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targa !!
Cmimi 10700 € ‼️ Mundesi Nderrimi
Cel - 0695310604

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3401
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

695310604

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione