Publikuar: Shk 05 2023 07:38

Audi Q5 115,000 km

EUR

Publikuar: Shk 05 07:38
Shikime: 1264

Audi Q5 Premium Plus Quattro
Viti: 2013
Motori: 2.0 tfsi
Kilometra: 115,000 km origjinale me garanci
*Letrat per 1 vit
*Look S-line
*Kambjo: automatike
*Senso parkimi para mbrapa + kamera
*Tavan paronamik
*Sedilje me ngrohje
*Full led adaptive lights
*Navigator
*Bluetooth
*Sistemi muzikes bang & olufsen
*Tapiceri lekure ngjyre krem me kafe
*Key-less-go (hapet,mbyllet,dhe ndizet makina pa celes)
*Bagazhi me buton
*Goma te reja 90%
*Rregjistron deri ne 3 sinjale per hapje te garazhdit
*Drita mjegulle
*Pilot automatik
*Kompjuter bordi
*Xhama te zinj origjinal
*Klima tronic 2 zona
*Sim card, WI-fi

17,500 i diskutushem
Per cdo info kontaktoni ne whatsapp
0694059031
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1264
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694059031

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione