Publikuar: Gush 12 2022 07:35

❗️AUDI Q5 2012❗️

Publikuar: Gush 12 07:35
Shikime: 5628
❗️AUDI Q5❗️OKAZION
📂 Viti i prodhimit : 2012
📂 Forca motorrike : 2.0
📂 Karburanti : Benzin
📂 Kambio : Automatike S-Tronic
📂 Kilometra :198 mije
📂 Cmimi : i diskutushem
📂 Numri celularit: 068 900 60 70
📂 Vendodhja : Durres-Tirane
📂 Opsionet shtese :
•Makina Sapo Ardhur Me Dogan te prere Dhe Letra Per 1 Vit
•Mundesi Per Impjant Gazi 100%
•Makina eshte ne gjendje perfekte 198 mije km origjinale Mbaj Garanci!
•Xhama te zi Orgjinal
•Sensor parkimi, Sensor dritash, Sensor gomash,Sensor Shiu,Larje Feneresh,Kamer Parkimi
•Komanda ne timon
•Full Led
•Line Assist Trekoncat Ke pasqyra Paralajmrues!
•Goma 90% Te reja ,Radio, Cd,Aux, Bluetooth, Navigator, Sinjalizus Parakalimi
•Keyles Go-Start Stop Celes Ne Xhep
•Mundesi Nderrimi +-
Etj…
Cmimi: Diskutueshem❗️
Tel-WP: +355689006070❗️
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5628
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0689006070

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione