Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 28 2023 06:38

Audi Q5 2.0 Benzine -13 Full

EUR

Publikuar: Sht 28 06:38
Shikime: 2
Audi Q5-2.0 Benzine Quatro , Viti Prodhimit 2013, xhama te zinj origjinal ,sallon lekure , sendilje me ngrofje , kamer parkimi , sensore parkimi , blind spot , navigator , klima , sedilje elektrike + fryrje + cfryrje+memorje , tavan xhami , komando ne timon ,bagazhi mbyllje me buton disqe alumini , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-0682036363-Viber—WhatsAp
Facebook---Erjon Auto
Instagram--ErjonAuto
Përshkrimi i linkut

Erjon Auto

Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Kombinat,Tirane Tregoje në hartë

0682036363

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja.
Kombinat,Tirane 0682036363
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682036363

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione