Publikuar: Jan 03 2017 09:37

Audi A8

EUR

Publikuar: Jan 03 09:37
Shikime: 27
Okazion,audi A8 makina esht ne gjendje te perkryer dhe jemi te gatshem per cfardolloj kontrrolli.makina esht full me baxho xeno bixeno,ngrohje e ftohje sendilesh.3.0 nafte goma te reja sistemi audio bose fikje ndezje ne semafor.kilometra original 175000 makina eshte me targa france pa dogan.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
27
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674405596

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione