AUDI A8 4.2 INDIVIDUAL!

37 000 EUR

Shitet nga: Jani 11 Maj 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A8
AUDI 4.2 DIESEL QUATTRO
NGJYRE E ZEZE
VITI PRODHIMIT 2015
MAKINA ESHTE INDIVIDUALE.
SALLON ALCATARA...TAPICERI KAMOSH..
AUDIO BAG & OLUFSEN
ME LIBER SHERBIMESH ONLINE TE RREGJISTRUARA PRANE AUDI !!
STAR/ STOP
SISTEM ECO (fiket/ndizet ne trafik )
PERDE ELEKTRIKE PARA DHE MBRAPA.
SEDILJE NGROHJE DHE FTOHJE PARA DHE MBRAPA DHE FULL MASAZH!!.
KLIMA ME 4 - ZONA
KAMERA 360 GRADE PARA ,TEK PASQYRAT DHE MBRAMA ORIGJINALE TE FABRIKES
SENSOR PARKIMI
PILOT AUTOMATIK FULL KONTROLL
NIGHT VISION KAMERA TERMIKE.
SINJALIZUES PER PARAKALIMET TEK PASQYRAT
FENER MATRIX
GOMA MISHELIN TE REJA 20 INCH.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione