Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 21 2022 08:47

##SHITUR## Audi A8 3.0 diesel

EUR

Publikuar: Pri 21 08:47
Shikime: 1
Audi A8 3.0 diesel//
Viti prodhimit 2010//
190 mij kilometra//
Opsione shtes:xhama te zi origjinal,distronik,blind spot assist,sedile me ngrohje para-mbrapa,xham termik para,sensor parkimi,bagazhi me buton,ganxh terheqese mbrapa,aux dvd,perde.
Cmimi 16700euro i diskutueshem.
Makina esht me targa dhe letra te paguara.0694708888
Përshkrimi i linkut

Lorin-star Auto

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694708888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione