Publikuar: Shk 09 2022 09:25

Audi A7 3.0TDI 326KM Quattro Competition

EUR

Publikuar: Shk 09 09:25
Shikime: 1295
- Full LED-Matrix Lights + Girl Dinamik dhe Directions pasme
- evakuimet aktive -
3x Sline
- navigacion Large
- dekoratave druri e gamë më të lartë të Audi
- Bose audio sistemi - Dhoma
360 gradë
- rrotë ngrohet drejtues
-Hud - Head up
-I Sistemi i rregullueshëm pneumatik
-Webasto me telekomandë me ekran
-Airbag zbukuruar me lëkurë
- rreshtim Black
-DVD, tonomat hard disk, SD, Bluetooth, USB, Multi Media Interface Audi, WiFi,
- Beautiful Audi Original 21 Inch Drita Bandazhet - RS7 - Përveç kësaj, një
Set e gomave të dimrit
- Comfort rehati karrige me rregullimin e plotë
- Air conditioning në katër fusha -
Tre-foli rrota sportive drejtues -
Electric Hayon - Jashtë Mirror me
rregullim
Automatik - pasqyron jashtme me memorie, automatik, palosshme, rregullim dhe ngrohje
- kujtesës kolltuqe Electric me memorie
- front ndezur dhe karrige pasme
- Key pa qasje - operacion pa kyç
- Radarët - ACC
- kontroll Active lundrimit - asistent
e dritës
- asistent për të lënë benzolin - ndihmë në
frenim
- Sistemi i zbulimit kënd Dead
- LED dritat
- pasqyra Foldable elektrik
- Front / sensorë parkimi pasme
- sensor shiut
- sensor twilight
- dritaret Smoke
- disqet ventiluar
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1295
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

09592106

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione