Publikuar: Shk 07 2023 04:55

Okazion Audi A6 Prestige Full option

Publikuar: Shk 07 04:55
Shikime: 654
📁 SHITET
📁 Audi A6 3.0 TFSI Benzine
📁 Full Option / Supercharged
📁 Sapo Ardhur nga Amerika
📁 Me dogane te paguar
📁 Viti prodhimit 2012
📁 Kambio Automat 8G gjendje perfekte pune
📁 Motorr 3.0 Tfsi ne gjendje perfekte pune ( Behet me imjapnt gazi )
📁 194.500 kilometra
📁 Navi te madh cd dvd aux bluetooth radio etj
📁 Tapiceri lekure e zeze shume e paster
📁 Baxho
📁 Sendilje ngrohje dhe ftohje para dhe ngrofje mbrapa
📁 Sendilje me memorje+ Fryrje dhe cfryrje levizese elektronike full
📁Timon me ngrohje
📁 Klima bizonale 4 zonat
📁 Komando ne timon
📁 Start / Stop
📁 Pilot Automat
📁 Blind Spot
📁 Ngjyre e zeze shum e paster pa gervishtje dhe pa kalbezime
📁 Sensore parkingu
📁 Kamer nga mbrapa
📁 Feneret para full Matrix
📁 Stopat mbrapa full Led
📁 Disqe Alumini 20
📁 Makina ne gjendje perfekte te gjitha sherbime e bera Vaj filtra gomina
📁 Me dogane te paguar Gati per targa
Nr cel: 0698081913
15300€ i diskutueshem

C class golf 7 , b klas , b class , Toyota RAV4, yaris corolla audi a3 , audi a5 , a7 , benz benc bens mercedes mercedez Tags : MERCEDES BENZ S 320 S 350 S 400 S 500 S63 E 220 E 250 E 270 E 280 E 320 E ML 270 ML 350 Ml 320 Ml 500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna ford fiesta focus fiat panda 4x4 opel 1.3 naft 1.4 naft 1.6 naft renault pezho peugeot b klas megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI 1.3 naft 1.4 naft 1.6 nafte LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche benzin-gaz Cayenne golfplus vwgolf+ +volkswagen + c200 c300 c250 c 230 250 cdi 200 220 W203 w204 w205 W211 w212 w221 W164 W209 w124 w22
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
654
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698081913

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione