Okazion A6 2.4 gas benzin Super gjendje

6 200 EUR

7 500 EUR

Shitet nga: Audi A6 11 Maj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi A6 2.4 gaz/benzin 2006 Automat 7+1
Makinen e kam sjell nga Zvicera ne super gjendje me liber sherbimi,te gjitha sherbiet te kryera ne kohe
Vaj Filtra,Ferrota Tamburo te rea,
Goma disqe 18 inxh te rea (1000€)
Makina esht ne super gjendje dhe shitet per shkak se po iki jasht edhe nuk dua te le ne parkim,esht shum ekonomike
Impjanti i vendosur tek Eltoni 5 vjet garanci

Dokumenta te paguara deri ne Nentor 2021


Makina disponon
Dy celesa
Pasqyra elektrike
Xhama elektrik (te erresuar pas)
Klima bizonale
Airbag/Abs/Esp
Navigator
Bagazhier
Sendilje me ngrohje
Tapiceri mershin ngjyre e zez,pa asnje gervizhje

Makina esht shum komode dhe shum e mbajtur, e theksoj esht makine personale jo Tregtaresh

.
Ju lutem vetem telefonata serioze,kemi me se e shtyjme kohen!
Audi A6
0699666203
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione