Publikuar: Tet 14 2021 05:02

Audi a6 super i veqantt okazionnnn!!!!

EUR

Publikuar: Tet 14 05:02
Shikime: 16
Shitet makina per arsyje mos perdorimi makina rri e mbyllur esht makin me look shum te veqant rs shum i rrall me shqipri me disqe nr 19 me kromim shum te veqant e te bukur kush i njef si makina na kupton vleren edhe look qe ka
makina ka motorr 3.0 nafte
ne gjendje tmire gjenerike edhe motrorrike letra te paguara
cmimi esht i diskutushem pasi te shifet nga afer
Vetem telefonata serjoze
Bej dhe ndrrime +/-
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
16
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695305046

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione