Publikuar: Gush 09 2022 01:33

audi a6 quattro 2010 full options

EUR

Publikuar: Gush 09 01:33
Shikime: 1967
Audi A6 S-LINE v6 TDI quattro viti 2010(11-2009) pa taks luksi
Full Options
Baxha xhami
Blind spot
Perde origjinale me buton
Pasqyra me ngrohje dhe palosje,
Dritat led biksenon origjinale,lëvizin sipas timonit , ndriçim sensor sipas krahut që pret timonin, hapje te bagazhit me buton , sensor parkimi para dhe pas, navigator me ekran te madh me bluetooth bagazhier ,kompiuter bordi pilot automatik
sendilje individuale S-Line me fryrje ,sendiljet me ngrohje para dhe pas, komanda elektrike nga te dy anet si dhe memorizim,
pilot automatik
Disce r16 me goma të reja.
Sherbimet e kryera vaj dhe filtra,si dhe te gjitha pjeset xhenerike,
Ska nevoj per asnje investim
Taksa +siguracion per 1 vit Nr tel: 0677157567
Cmimi:9500€..
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1967
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0677157567

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione