U SHIT

5 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 22 Shk 09:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 800 EUR
U SHIT! 3 600 EUR
❌E SHITUR❌ 13 500 EUR
Audi A6 3.0TDI allroad Super full 13 0 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Shitet Audi A6 3.0TDI 4X4 (Pa Taks Luksi)212Mije KM!Letra te paguara!Viti 2006 Makina disponon Kambio automatike dhe tip tronic (gjithashtu dhe marsha F1 ne timon(Baxha xhami me panel diellor per energji te brendshme edhe kur makina eshte e fikur!sendile me memorje
Drita bi xenon sistem ngrohje nga distanca qe komandohet me pult qe ben konstante temperaturen e makines brenda!antifurt origjinal me alarm (2Celesa me pult)Navigator satelitor dhe bagazhier me 6 Cd player dhe 1 DVD xhama te zinj origjinal tapiceri gjysem lekure gjysem Kamosh shum e paster clima digitale bi zona (funksionale)Sendile me ngrohje ABS (sistem frenimi)Pilot automatik(Cruise-Control)Komanda ne tomon ESP (sistem antirreshkitjes)antifurt origjinal me alarm,disqe alumini 4xhama elekrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
Cel 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌SHITUR❌ 6 200 EUR
U SHIT 3 200 EUR
❌E SHITUR❌ 6 900 EUR
❌E SHITUR❌ 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione