Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 09 2023 11:55

AUDI A6 3.0 TDI QUATRO RS LINE

EUR

Publikuar: Mar 09 11:55
Shikime: 1303
🔹AUDI A6 3.0 TDI QUATRO RS LINE
🔹LOOK RS LINE
🔹Viti 2013
🔹Karburanti: Nafte
🔹Kambio: Automatike
🔹Kilometra: 210.000 KM
🔹Dogane e Paguar
🔹Baxho Xhami
🔹KEYLESS-GO
🔹Interior Lightning
🔹Kamera Parkimi 360
🔹Start-Stop Engine
🔹Sendilje Para Elektrike + Ngrohje
🔹Sendilje Mrapa Me Ngrohje
🔹Auto Start - Stop
🔹Auto Hold
🔹Komanda ne Timon
🔹Ekran i Madh
🔹Bagazhier CD
🔹Klima 2 Zona
🔹Cruise Control
🔹Sensor Shiu
🔹Sensor Dritash
🔹Pasqyra Elektrike dhe Palosjes
🔹Pasqyra me Ngohje
🔹Fener Bixeno dhe Stopa Full LED
🔹CMIMI 16500 €
🔹NR KONTAKTI 0693897401
Përshkrimi i linkut

AUTO MAO

SHITJE
BLERJE 
NDRIME
MAKINA ME QERA 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1303
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693897401

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione