Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 20 2023 12:43

SHITET AUDI A6 2007 OKAZION

EUR

Publikuar: Mar 20 12:43
Shikime: 2500
🚘 AUDI A6 TDI
⛽ KARBURANTI DIEZEL
❌ VITI 2007
📍 TAKSA SIGURACION TE SAPO PRERA
4×XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK SENSOR PARKIMI XHAMA TE ZINJ
📞 NR 0694321444
Përshkrimi i linkut

ZvicraAuto

🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime
 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Autostrada Fier-Lushnje Km5 Tregoje në hartë

0693447509

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime
 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭
Autostrada Fier-Lushnje Km5 0693447509
2500
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

06943214444

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione