Published: Korr 15 2018 02:12

Audi A6 3.0 TDI

EUR

Published: Korr 15 02:12
Views: 4
shes audi a6
3.0 TDI (Nafte)
4x4 290 kuaj fuqi (ekstra ne motorr)
ngjyr : e hirit metalizato
ABS/ESP/SRS/
Air kondicioner pilot automatik .. kamjo atomatike tronike .marsha ntimon F1 . hapje mbyllje me shenj gishti pa perdorur celsin .ndezje start stop pa perdorur celsin .. sendile elektrrike me fryrje dhe cfryrje me ngrohje .. full lekure ngjyr bezh nga brenda .. komanda ntimon .. Gps map .. bagazier me 6 CD.. dritat xenon bi xenon .. mbrapa ledd .. perde ansore orgjinale plus perde xhami bagazhit me buton .. sensor parkimi mbrapa .. disje 17 inch goma 4 stinet te sapo vena 80% te reja ... stopa me lupa dhe me levizje sipar ktheses .. letrrat te prera deri ne Mars 2019 . makina eshte mbajtur dhe ruajtur ne garazhd .. shitet per arsye se kam makine tjt per me shum info tel . cmimi i diskutushem .
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
4
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0688525736

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information