Publikuar: Mar 15 2023 12:52

⚜️Audi A6 ABT 3.0 TFSI (Stage-1❌Okazion❌⚜️

EUR

Publikuar: Mar 15 12:52
Shikime: 3045
⚜️Audi A6 ABT 3.0 TFSI (Stage-1❌Okazion❌⚜️
-Viti 2012.
-Motorri 2997cc (Nuk e kap taksa luksit)
-I pershtatshem 100% per impjant gazi.
-Disqe S Line 20”.
❗️220.000 km origjinale (mund te verifikohen).
-Ngjyr e bardhe shum e paster.
-Baxha xhami.
-Perde origjinale.
-Lekur nappa e kuqe (Exlusive).
-Brake assist.
-Sensor tek pasqyra ne rast parakalimi te sinjalizon(⚠️Blind Spot Assist⚠️).
-Gomat e reja.
-Start Stop.
-Keyless.
-Impjant muzike Bosse.
-Stage 1 shume e shpejte,marmita me zhurm⚡️.
-Shume opsjone te tjera…
❌Cmimi- 13.900€ (pak i diskutueshem nga afer).

☎️Nr tel. +355 69 94 86 310

📍Vendodhja-Durres

⚠️Ju lutem vetem telefonata serioze
❗️Makina eshte ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe vizuale.

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3045
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699486310

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione