Publikuar: Sht 18 2023 10:45

OKAZION AUDI A6 ne gjendje perfekte

EUR

EUR
Publikuar: Sht 18 10:45
Shikime: 1
Shitet Audi A6 viti 2012 ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike . makina eshte perdorur nje vit ne shqiperi kryesisht ne udhetime te gjata . sherbimet bera te gjitha me liber sherbimi . Sapo i eshte bere sherbim i pergjithshem , Zinxhir i motorrit, kembe motorri , ferrota dhe tambure si dhe jane vendosur amortizatore te rinj. makina ka te gjithe opsionet mundshme. Head up Display , marsha ne timon , klima bizonale dhe per pasagjeret mbrapa , sedile lekure elektrike me ngrohje dhe ftohje para dhe me ngrohje sediljet mbrapa, kamera parkimi mbrapa dhe sensore para mbrapa etje ....Cmimi diskutueshem per persona vertet te interesuar pasi te shihet makina. Makina disponon dhe 4 goma dimerore te reja.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione