Publikuar: Maj 27 2023 03:04

AUDI A6 3.0 TDI PREMIUM ✈️

EUR

EUR
Publikuar: Maj 27 03:04
Shikime: 133
SHITET / NDERROHET
🔴 AUDI A6 40 TDI PREMIUM QUATTRO 💥
🔚VIT PRODHIM NENTOR 2015 (2016)
☑️MOTORR 3.0 / 2968 CC
☑️KARBURANTI : NAFTE
☑️KAMBIO : AUTOMATIKE 8 G
☑️KILOMETRA : 165 🐁 KM (ORIGJINALE GARANCI)
☑️TARGA : SAPO TARGUAR 🇦🇱

🔛LISTA E OPSIONEVE :
◼BAXHO XHAMI
◼️ ECO SYSTEM/ FIKET NE TRAFIK
◼️ TIMON ME NGROHJE
◼HEADS UP DISPLAY / SHFAQ KM NE XHAM /
◼KEYLESS GO / HAPET DHE MBYLLET ME SHENJE GISHTI
◼START STOP ME BUTON / NDIZET ME BUTON
◼SENDILJET PARA ELEKTRIKE + MEMORIE
◼SENDILJET PARA ME NGROHJE + FTHOTJE MBRAPA ME NGROHJE
◼KAMERA PARKIMI
◼INTERIOR LIGHTNING
◼GRUISE CONTROL
◼KLIMA 2 ZONA
◼KOMANDA NE TIMON
◼BLUETOOTH
◼RADIO _CD - KARTE MEMORI
◼SENSOR PARKIMI
⚫️KAMERA : PARA MBRAPA
◼SENSOR DRITASH + SHIU
◼APS EPS
CMIMI I DISKUTUESHEM
TEL 📲 : 0674039527
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
133
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674039527

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione