Publikuar: Maj 29 2023 06:46

Audi a6 3.0 Prestige S line

Publikuar: Maj 29 06:46
Shikime: 83

SHITET OSE NDROHEt
📂 AUDI A6 3.0 SUPERCHARGER PRESTIGE S line
Viti 2013
Forca Motorrike: 3.0 supercharger
Karburanti: Benzine
Kambjo: Automatike
Kilometra: 120.000 me garanci
📂Opsione Shtese:⁣
▪️S line
▪️Start-Stop Engine
▪Driving Mode Select (Eco/Normal/Sport/Individual)
▪KeyLess-Go(Hapje mbyllje me gisht + Ndezje )
▪️Sallon lekure
▪️Navigator⁣
▪️Ambient Light
▪️Sendilje Elektrike
▪️Sendilje memory
▪️Sendilje me Ngrohje⁣+ftohje
▪️Sendilje mbrapa me ngrofje
▪️Kamera Parkimi ⁣ 360grade
▪️Sensor Parkimi⁣ para mbrapa
▪️Pasqyra Elektrike me Palosje
▪Pasqyra me Ngrohje
▪Pasqyra Anti-Verbuese
▪️Xhama te Zi⁣nj
▪️Klima 4 Zona
▪️Radio-CD / Bluetooth⁣/ Aux/ Wifi
▪Wifi Share Nga Makina
▪️Cruise Control⁣
▪️Limitor Shpejtesie⁣
▪Keep Lane Assist ( nuk del nga korsia)
▪ Ndjek makinen para duke ruajtur shpejtesine distancen dhe vetfrenon
▪ Ruan distancen nga makina perpara
▪Blind Spot Assist ( trekendesh me xham)
▪Brake Assist
▪ Night vision
▪️Komanda ne Timon⁣
▪Timon Memory
▪️Timon me ngrohje
▪️Fener INTELLIGENT LED MATRIX(ulen ngrihen ne baze te makines qe ke perball ose perpara , sipas prerjes se timonit , automatike ne baze te kushteve atmosferike etj )
▪️Stopa LED
▪️Sistemi muzikes Bosse
▪️Baxha Xhami 3 pozicione
▪️Larese Feneresh
▪️Drita Automatike
▪️Ambient LIght Jashte (Pasqyra ,Brava Dyersh, Korniza , Inox Bordurash Etj )
▪️Kroskot Ekran DIgital Dhe Rimeso Druri Tregon Kilometrat ne Xham
▪️Bllokues Valesh
▪️Sensor Shiu
▪️Alarm
▪️Anti Theft
▪️Celes Intelligent dhe Multifunksonal
▪️ Timon Multifunksional
▪ Marsha f1 ne timon
▪️Cup Holders Neper Dyer
▪️ESC TCS ABS EPB (anti rreshqitje , anti bllokim frnash , kontroll elektronik i amortizimit , marrje direkte e stabilimit te makines , frena dore automatike )
▪️Priza 12V (2 para 1 mbrapa +bagazh)
▪️Figer Print Ne Te Gjitha Dyert
▪️Kambio Automat 8G
▪️QUATRRO 4x4
▪️DISQET 19 S line
▪️ Makina ka cdo opsion te mundshe
▪️Letrat e makines jane per 1 vit
Cmimi:i diskutushem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
83
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694059031

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione