Publikuar: Pri 01 2023 11:29

Audi a6 2013

EUR

Publikuar: Pri 01 11:29
Shikime: 1
Shitet audi a6 2013 3.0 TDI
Audi A6/3.0 nafte Quatro automat viti 2013
Super gjendje «
*sendiljet me memorje+ngrohje,
*ndezja me start,
*feneret matrix
*baxha,
• sensore parkimi,
• kamera parkimi etj.
• ngrohje ne timon
43 mij kilometra origjinale dhe e inspektuar me video qe nga jasht shtetit
Makina vjen me doane te paguar gati per targa
Cmimi 14.500 euro v i diskutushem
. X Nuk nderrohet vetem shitet
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355676359888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione