Publikuar: Dhj 06 2020 05:59

Shitet Urgjent Audi A6 1.8 Turbo benzin gaz

LEK

Publikuar: Dhj 06 05:59
Shikime: 2
Shitet Audi A6 1.8 Turbo benzin gaz. makina esht ne gjendje shum te mire ne te gjitha drejtimet. sherbime xhenerike te sapo bera. tapiceri shum e paster dhe e pa demtuar. drita xeno. clima me 2 zona. sedlije elektrike dhe me ngrofje. xhama pasqyra elektrike . hapje mbyllje me pult. makina shitet me kete cmim per arsye ekonomike dhe i mbarojn letrat ne 14 -12-20. te interesuarit te kontaktojn ne tel dhe whatsapp.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione