Disce & Goma AUTO_SHEHU_ALBANIA 📍 ( Tirane )

200 EUR

Shitet nga: AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅) Sot 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅)
  Online
+355695263100
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Disce Dhe Goma te reja dhe te perdorura
( Kto modele ne foto dhe shum lloje te tjera )
⭐️ Audi - A3 A4 A5 A6 A7 A8 etj
⭐️ Mercedes - C Class E Class B Class A Class Etj
⭐️ Universal
⭐️ Volkswagen Golf Touran Caddy etj
⭐️ Ford - Fiesta Focus ejt
⭐️ Goma Continental Michelin Etj

Per me shum info kontaktoni ne nr e telit

☎️ 069 62 63 100 / 069 95 08 416 ☎️
📍 Tirane / Kamez / Albania

✅ Auto_Shehu_Albania
AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅)
  Online
+355695263100
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione