Publikuar: Mar 08 2023 09:48

Audi A5 EXCLUSIVE

EUR

Publikuar: Mar 08 09:48
Shikime: 1691
Audi A5 EXCLUSIVE
* Viti : 2014
* 3.0 Nafte  Quattro ( pa tax luksi )
* 265km origjinale me certifikat te verifikueshme.
* Automat 8G - Multitronic
* Audi multimedia & Navi
* Disqe 19' Audi origjinale.
* Xhama te zinj nga fabrika.
* Quad clima ( klima me 4 zona).
* Sendilje lekure me ngrohje, Dynamic, fryrje+shfryrje, Lumbar support.
* Pasqyrat me palosje + ngrohje + antiverbim automatik.
* Sensor + Kamer parkimi mbrapa.
* ECO Start stop ne trafik.
* Auto HOLD ( frena ne trafik ).
* Hill assist.
* CD/Memory card/Aux/Bluetooth.
* Salloni exluzive Bicolor me kroskot me rimeso piano black ( shum i vecant).
* Sensor shiu, dielli, gomash etj..
* Stopa LED.
* LED intelligent headlight.
* Advance cruise control + limitator.
* Timon elektrik/multifunksional + F1
* Makina disponon 3 celsa.
* Targ 007 e perzgjedhur.
* Letrat deri ne qershor 2023.

Makina eshte e ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera, e gatshme per cfare do lloj prove nga ana juaj.

Cmimi : 15000€ i disk
Nr cel : 0694844358
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1691
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694844358

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione