Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 19 2022 08:34

AUDI A4 PREMIUM PLUS ,(KAMERA+BLIND SPOT+KEYLESS ENTRY)

EUR

Publikuar: Gush 19 08:34
Shikime: 4955
✅ Marka: Audi A4 PREMIUM PLUS (Sport)
✅ Motor: 2.0 TFSI
✅ Lenda djegese: Benzine
✅ Viti :2010
✅ Kambjo : Automatike
✅ Km : 159.270 km (me garanci)
✅ Ngjyra : Gri
💶 Cmimi : 7600 EURO .(Sapo targuar dhe gjith sherbimet jane bere)


⬇️ Opsionet shtese:

🔎 Kambjo Automatike. Klimatronik.
🔎 ABS/EPC/AIRBAG+Sallon lëkure origjinal.
🔎 Bluetooth+Radio CD+Tel+Navigator+Drita Xenon+Drita LED para/mbrapa.
🔎 Xhama te zinj + Start/Stop+Kamera+Sensor Parkingu
🔎 Sendile komanda elektrike+Pasqyra komanda elektrike+Xhama komanda elektrike+Mbyllje qëndrore pult +keyless entry
🔎 Disqe alumini 18” +Tavan baxho+Kompjuter bordi+ Cruise control
📍 Adresa; Babos, autostrada Tirane-Durres,km 10 —> Perballe City Park
🔎 Instagram : auto_babos
📞 00355697207279 => Gati per targa.
Përshkrimi i linkut

AUTO_BABOS

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Tr-Dr km10 Perballe City Park,Vore Tregoje në hartë

00355697207279

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione