Published: Dhj 07 2022 09:40

Audi a4 2020 quattro s line.

EUR

Published: Dhj 07 09:40
Views: 1116
Audi a4 40 tdi quattro s-line competition. 2000 kubik. Distronic plus ( ndjek rrugen, ndjek makinat e tjera, frenon vet ne rast rreziku, paralajmerim ne rast reziku apo aksidenti)
Makina eshte blere ne gjermani me 32 mij km dhe momentalisht ka 40 mij km. Jane te gjitha sherbimet e bera ne audi dhe cdo km eshte origjinal me te drejte verifikimi kudo. Makina shitet per arsye mosperdorimi. Pranojm dhe nderrime. Cmimi i diskutueshem.
+447732156158 kontakti ne whatsapp.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1116
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

+355696921964

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information