AUDI A4 2.0T 2013 PRESTIGE FULL

12 500 EUR

Shitet nga: Audi Sot 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Look RS4
224BHP Automat 8G
Start-Stop Engine
Keyless-Go
Sistem muzike Bang & Olufen
Drive select
Sedilje elektrike + Memorie 1-2-3
Sediljet para me ngrohje
Bluetooth AUX
Radio CD
Ekran I madh
Sistem Navigation
Camera parkimi
Sensor para mbrapa
Kompjuter bordi
Sallon lekure
Pasqyra elektrike + ngrohje
Pasqyra me ⚠️trekendsha⚠️
Perde mbrapa
Baxho xhami
Klima 2 zona
Sensor shiu
Sensor dritash kseno
ESP / ABS
Xhama Te zi
Filter Vaji dhe Ajri K&N
Disqe 18 goma Pirelli
170mij km origjinale
Makina esht e sapo ardh nga Canada 🇨🇦 Me letra per 1vit. Ferrota tamburo Te reja Te gjitha blere jasht me fatura. Shitet per arsyje mos perdorimi, jo tregtar. Behet me Gaz 100% Cmimi I diskutueshem...
WhatsApp +447377474101


Audi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione