Audi A4

0 EUR

Shitet nga: ————— 26 Tet 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Skrapar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi A4 motorri 2.7 nafte , kamio automatike , xhama te zinj te certifikuar, navigator , goma te reja , letra te paguara , ne gjendje perfekte motorrike , xhenerike dhe estetike , cmimi i diskutueshem. Nr: 0693415055
—————
0693415055
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione