Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 28 2022 09:48

S H I T U R

Publikuar: Korr 28 09:48
Shikime: 999
Shitet Audi A4 2.0 TDI Dynamic e sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2013-204 Mije KM origjinale me te drejte kontrolli!Garanci per Km!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Control)Navigator satelitore dhe bagazhier me 6CD player Kamera parkimi sensore parkimi origjinal para-mbrapa nga fabrika Sallon lekure(SI E RE)Baxha xhami Sendile me memorje me ngrohje dhe levizje elektrike Pasqyra me palosje eletrike Sistem Start-Stop (Fiket ne semafor)AUTO HOLD Veteqendrim dhe kur eshte e ingranuar ne Pozicion e kambios “D” Drita bi xenon Led inteligent Hapje dhe mbyllja e makines me buton tek dyert mjafton celesi afer Clima tronic para edhe per pasegjeret mbrapa ABS ESP (sistem anti rreshkitjes)Disqe Alumini origjinale AUDI me 4 Goma te reja 100% etj Makina eshte ne gjendje te perkryer MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE AUTO_BEU OSE NE FACEBOOK AUTO-SALLON-BEU FALEMINDERIT Cel: 0697257078 & 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
Përshkrimi i linkut

AUTO ''BEU'' SHPK

AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje

0698252222

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje 0698252222
999
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698252222

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione