Audi A4

8 500 EUR

Shitet nga: Anel Auto 02 Dhj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi A4
Viti 2008
Kambio Automat
Motor 2.0 TDI
Super Gjendje Estetike Dhe Xhenerike
Xhama te Zinj Te Certifikuar Goma Te Reja Navi Madh Marsha Ne Timon F1 +/- ETJ.
Dokumente Deri Ne tetor 2021
Cmimi i Diskutushem
M.Nderrimi
Anel Auto
0699972288
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione