Publikuar: Jan 09 2022 10:46

Audi A4 110 kw/150 ps automatik S Tronic

EUR

Publikuar: Jan 09 10:46
Shikime: 37
Makina ndodhet ne gjermani dhe vjen ne shqiperi ne date 24 marse 2022
●Te dhenat e makines.
▪︎KM orgjinale 170 mij kontrolluar tek audi para
blerjes nga Konçesionari ,deri ne ardhjen ne
shqiperi mund të bëj dhe 5-6 mije km te tjera
▪︎Vit prodhimi 26.06.2017.
▪︎Motorr 110 kw /150 ps ,automatik S tronic.
▪︎klasse e Emetimit te gazeve -Euro 6
▪︎Isofix per ndenjesen per femije.
▪︎USB /Bluetooth.
▪︎WLAN/WiFi Hotspot
▪︎Software aktualizuar tek audi per kontroll te
gazeve
▪︎Start/Stop automatik,ndezje me buton.
▪︎Sensor per kontrollin e presionit te gomave.
▪︎Senosr dritash automatike.
▪︎Sensor shiu automatike
▪︎Limitator shpjetesie dhe kufizues shpejtesie
▪︎Pilot automatik.
▪︎Sistem paraljmerimi per semaforet dhe radaret ▪︎Sistem per njohje te tabelave te shpejtesis
▪︎Xham i par dhe pasem me nxehje.
▪︎Ngrohje e makines kur esht fikur me Pult ,
▪︎Xhama hapje mbyllje me Pult
▪︎Hapje bagazhi me Pult edhe me buton nga
brenda /mbyllje me Buton nga bagazhi.
▪︎pasqyra Elektronike, me nxehje dhe me palosje
ne rast parkimi
▪︎Parksensor para dhe mbrapa
▪︎Dy Sendiljet e para me ngrohje,sendilje shoferi
Q elektronike dhe me pershtatje per shtyllen
kurrizore
▪︎Sistem automatik vetfrenimi ne rast rreziku
▪︎Sistem paraljamerimi ne rast lodhje te shoferit
▪︎Sistem MMI Navigation
▪︎Kompiuter Bordi
▪︎Frena te dores Elektrike me buton.
▪︎Sistem ndricimi led edhe ambienti brenda /Bagazhi.


●Serviset te gjitha tek audi:
Ferrota te nderruar ne marse 2021 cmimi 250 euro
-Goma te reja 4 stinet Michelin vendosur ne mars 2021 cmimi 600 euro ,
-Vaj motorri ,Filter nafte,ajri,vaji nderruar ne marse 2021 cmimi 120 Euro
-Vaj Kambio,Vaj Motorri ,Filter kondicioneri,Filter polenesh, Filter nafte,Vaji ,Ajri nderruar tek audi ne shtator 2021, cmimi 1100 Euro

Te gjitha shërbimet i kam me fatura dhe te dokumentuara.
Makina nuk ka nevoje per asnje servise ,eshte shum ekonomike 4.5 Litra ne autostrade,6 Litra naft ne qytet dhe e shpejt
Cmimi 17 500 Euro me dogane .cmimi pak
i diskutueshem
Ju lutem,pranohen vetem oferta serioze.makina esht e mirmbajtur dhe me te gjitha serviset ne kohe te rregullt
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
37
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00491637843201

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione