SUPER GJENDJE $$$AUDI A4 $$$ BENZINE + GAZ 1.8

1 710 EUR

1 900 EUR

Shitet nga: Geri 08 Maj 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Devoll
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
shitet audi A4 benzine+gas 1.8 shenur dhe ne lej qarkullimit ne gjendje shum te mir makina esht me te gjitha sherbimet e bera. xhdo gje fuksjonale me goma 80% te reja klima funksionale vaj filtra te sapo ndruara batetei te re hapje mbyllje qenndrore me pult xhamat elkektronike rip faze i nruar me gjith pompe uji freksion i ri kandele te reja ferrota te sapo ndruara makina eshte ne super gjendje dhe shum e paster nga salloni me letra te prera deri 04.06.2021 siguracioni i sapo prere me ipnjant gazi dixhital makina shitet per arsye mos perdorimi cmimi 1700€ i diskutushem
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione