SUPER GJENDJE !AUDI A4 1.9 TDI !MUNDESI NDRIMI!!

2 700 EUR

Shitet nga: Geri 10 Pri 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Devoll
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shitet audi a4 1.9 tdi ne super gjedje letrat deri ne qeshor me te githa sherbimet motorike dhe gjenerike vaj filtra te sapo ndruara bateri te re goma te reja 2019 disqe 17 alumini hapje mbyllje me pult
Makina esht me gipes dhe ekran me ngjyra dixhital .
Makina esht super ekonomike ne konsum manule me 6 marsha .xhamat 4 elektronike pasqyra elektronike me air clima ...ndrohet me makin benzin +gaz +ose - diferenc nga ana ime
Audi benz ose wolsvagen
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione